KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14156310
nr 1415 6310
Gravyrer
2 st, 1800-tal, 37x45, yttermått inklusive ram: 52x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:39:45
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)